Pozor !!!! V rámci dočasné promo kampaně 20€ každému novému členovi. 

Recyclix

Při registraci prosím zadejte ID Mastera 4783-E434-D015 . Potom mi můžete psát přímo přes stránky Recyclix.

Vy pomáháte ekoligii a ekolige pomáhá Vám. Přeměňte odpad v ekologické zisky, je to jednodušší než si myslíte. Eko-revoluce je tady ! Staňte se její součástí.

Generujte vysoké a stabilní zisky nákupem odpadu, jeho zpracováním a následným prodejem.Vložením svého kapitálu do odpadu poskytujete sami sobě nejlepší a nejspolehlivější aktivum, protože v dnešní době je možný jeho přeprodej. Sekundární recyklovaný produkt stojí vždy více než surový materiál.

Je to jednoduché, stránky ReCyclix jsou kompletně v češtině !! Na začátku se musíme registrovat například zde ,prosím jako id mastera zadejte 4783-E434-D015 , ověříte email , vyplníte osobní údaje a za 20€ které dostanete si hned koupíte odpad, potom počkáte až bude celý proces recyklování u konce a můžete začít znova. Výhoda oproti klikačkám je ten, že nemusíte nic dělat , nastavíte si jen upomínku do mobilu a za pár týdnů se přihlásíte a dáte opakovat proces anebo si rovnou v nastavení nastavíte automatický restart. Výběry jsou bohužel až od 20€.

Získáte 6% z hodnoty recyklovaného materiálu po prvním recyklačním cyklu, který trvá 3 týdny.
Obdržíte 8% navíc z rozdílu v ceně materiálu po druhém recyklačním cyklu, který trvá 2 týdny.
Celkem obdržíte 14% z hodnoty recyklovaného materiálu po kompletním recyklačním cyklu, který trvá 5 týdnů.
Tudíž pokud máte účet 100€, 6€ a 8€ jsou zisky, které obdržíte v případě, že budete stále znovu a znovu recyklovat bez přímého prodeje zboží. Celkové zisky jsou tak 14€ za pěti týdenní cyklus.
 
Pozor, po upravení pravidel společnosti Recyclix pokud do 60 dnů od registrace neprovedete vklad vlastních prostředků, bude takový účet BEZ vlastních prostředků smazán. Takže pro získání 20€ zdarma musíte vložit vlastní prostředky. Uvítací bonus nadále funguje , aby si každý zkusil jak funguje Recyclix, bohužel si ho ale nevyberete pokud nevložíte vlastní prostředky. Myslím si že toho hodně lidí využilo , registrovali se a po 4 kompletních cyklech které byly potřebné pro výběr uvítacího bonusu si vybrali 20€+ výdělky z těch 20€ a proto Recyclix zavedl tohle pravidlo.